Apus Sports – z miłości do fitness

Apus Sports to międzynarodowa firma, która specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji sprzętów fitness. Swoje produkty i usługi dostarcza na najbardziej konkurencyjne europejskie rynki, w tym na rynek polski.To, co ją wyróżnia, to kompleksowy charakter usług, obejmujących nie tylko sprzedaż, ale również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dążąc do pozycji lidera

Apus Sports to marka o jasno sprecyzowanych celach i filozofii. Od początku swojego istnienia dąży do osiągnięcia pozycji lidera na światowych rynkach. Tę pozycję chce uzyskać, oferując sprzęt, który będzie odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów. W tym celu inwestuje w innowacyjne rozwiązania, wynosząc fitness na nowy poziom. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia, które regularnie zdobywa między innymi za innowacyjny sprzęt cardio.

Wyposaży każdą siłownię

Oferta Apus Sports skierowana jest do wszystkich siłowni i klubów fitness, zarówno tych, które należą do dużych sieci, jak i tych, które działają jako niezależne. Na życzenie klienta, firma wyposaża kompleksowo całe kluby lub uzupełnia dotychczasowy asortyment.

Jakość oferowanych produktów

To ona jest tutaj priorytetem. Apus Sports jako producent sprzętu sportowego oferuje rozwiązania o unikatowym designie i opatentowanej technologii. Najwyższej jakości materiały i niezwykła precyzja wykonania sprawiają, że wszystkie sprzęty są trwałe, niezawodne i komfortowe w użyciu.

Szeroka gama produktów

Oferta firmy dzieli się na trzy główne kategorie: strefę fitness, trening funkcjonalny oraz wolne ciężary. W pierwszej znajdziemy akcesoria dedykowane różnym rodzajom ćwiczeń fitness, jak piłki, rollery, stepy czy gumy gimnastyczne. Do treningu funkcjonalnego firma poleca m.in piłki lekarskie, młoty, skakanki czy liny. W kategorii wolne ciężary znajdziemy natomiast szeroką gamę hantli, sztang, czy akcesoriów do ich przechowywania.

Jako producent sprzętu sportowego, a także jego dystrybutor, marka Apus Sports dzieli się swoją pasją. To ona napędza firmę do ciągłego rozwoju i dążenia do wyznaczonego celu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony firmy Apus Sports

Zobacz także:

Total Fitness Concept – Światowe standardy na polskim rynku