Total Fitness Concept – Światowe standardy na polskim rynku

Bycie „fit” to wyraz troski o swoje zdrowie, samopoczucie, sylwetkę. Dla wielu osób jest to też sposób na życie. To właśnie dla nich powstają nowoczesne siłownie, będące jednocześnie klubami, promującymi zdrowy styl życia.

Firma Total Fitness Concept powstała, by wspierać powstawanie profesjonalnych „gymów”. Oferuje dla swoich klientów – właścicieli siłowni- fachowe doradztwo w zakresie wyposażenia, zakupu sprzętu, kompletowania wyposażenia.

Doświadczony personel

Nie byłoby to możliwe, bez pełnego zapału zespołu ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Bez problemu podpowiedzą, który producent sprzętu sportowego posiada optymalny dla danego przedsięwzięcia sprzęt. Odpowiednio dopasują wyposażenie siłowni do konkretnych pomieszczeń.
Ale to nie wszystko. TFC, planując nowe wyposażenie, jest w stanie odkupić stary sprzęt. Dzięki temu maleją środki, konieczne odnowienia parku maszyn i urządzeń.

Od projektu do realizacji

Ergonomiczne i sensowne rozplanowanie maszyn, jakie oferuje producent sprzętu na siłownie nie zawsze jest łatwe. Zespół TFC, dzięki bogatemu portfolio zrealizowanych inwestycji jest w stanie odpowiednio rozplanować każdą siłownię. To odpowiedzialne i profesjonalne podejście sprawia, że wszystkie maszyny i stanowiska mogą być równomiernie obciążane przez ćwiczących, bez kolejek do konkretnej ławki czy wyciągu. Pozwala to na maksymalizację osób odwiedzających siłownię. Gotowy plan siłowni, powstający dzięki autorskiemu know-how to sposób na szybsze zyski w krótszym czasie.

Serwis i naprawy bieżące

Choć nawet wykorzystywany bardzo intensywnie sprzęt znanych marek powinien pracować bez problemów, zdarzają się sytuacje, gdy wymaga serwisu. Wykwalifikowany zespół techniczny TFC sprawnie zaopiekuje się każdą maszyną w każdym miejscu Polski. Doskonałą komunikację z firmą zapewnia autorski system zgłaszania zapotrzebowania na serwis poprzez stronę www. Potężny i doskonale zaopatrzony magazyn stanowi gwarancję szybkiej i profesjonalnej naprawy każdej maszyny.

Zobacz także:

Apus Sports – z miłości do fitness